GLEDALIŠKI VEČER NA KOGU

• JSKD_2024_00272

Osnovna šola Miklavž pri Ormožu in gledališka skupina sta pripravili Gledališki večer na Kogu, ki  je bil v torek, 28. 5. 2024, ob 19 uri v dvorani KS Kog. Predstavili smo se s predstavo Vinka Möderndorferja, Jaz, Batman, s katero smo se uvrstili tudi na Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin.

Predstava nastavlja ogledalo družbi in posamezniku. Govori o nasilju med mladostniki, nasilju v družini, o sistemu, ki se s pojavom nasilja ne zna spopadati. Ciljna publika so bili mladostniki in odrasli, je pa predstava “dala misliti”, saj je s svojo vsebino vse prej kot lahkotna. Osnovna tema so različne oblike nasilja, ki ga je treba prepoznati in se z njim tudi spopasti.

Zahvaljujemo se vsem gledalcem za njihov čas, hvala pa tudi za vse čestitke in spodbudne besede.

Simona Klasinc, mentorica gledališke skupine