1. razred

1. RAZRED

Učiteljici: Lidija Mlinarič in Mojca Kovačič

Poglejte NAŠ PRVI ŠOLSKI DAN- klik.

URNIK

GOVORILNE URE V JANUARJU 2023.

Tukaj so navodila za e- prijavo na govorilne ure.
VOZNI RED AVTOBUSOV: VOZNI RED – OD NOVEMBRA 2022

TEDENSKI NAČRT

22. TEDEN (23. – 27. januar 2023)

DOGAJA SE JE…

• Pred jesenskimi počitnicami smo si prislužili nagrado – peko mafinov. Ko smo jih jedli, smo se pozabili fotografirati. Joj, če pa so bili mafini tako dobri, da smo mislili le na to, kako jih bomo pojedli.

• PASAVČEK NA OBISKU – klik

• TEDEN OTROKA SMO ZAKLJUČILI TAKO, DA SMO PRIJATELJEM V VRTCU ODIGRALI LUTKOVNO PREDSTAVO “BOBEK IN BARČICA”. ISKRENE ČESTITKE ZA ODLIČNO ODIGRANO PREDSTAVO!!
Klik do POSNETKA PREDSTAVE, V KATERI SO ZAIGRALI EMA S., TEA, VITO, TAJ, GAL, KLARA, LIN in LAN.
Klik do POSNETEKA PREDSTAVE, V KATERI SO ZAIGRALI EMA Š., TEA, VITO, TJAN, MIA, LANA, ENZO in MANUEL.
  • SPREJELI SO NAS V V ŠOLSKO SKUPNOST.  Klik za ogled.

• Dneva športa, na katerega so otroci povabili dedke, babice, tete, strice, starše, je bil lep. Hvala vsem, da ste si vzeli čas in se družili z nami.