Prehrana

Rezultat iskanja slik za šolska prehranaV našem zavodu se zavedamo, da je tudi prehrana zelo pomemben dejavnik v življenju vsakega učenca, zato tudi tej namenjamo veliko pozornosti. Učencem na šoli in predšolskim otrokom v vrtcu nudimo zajtrk, malico, kosilo in popoldansko malico. Za dobro in ustrezno prehrano naših učencev skrbi kuharski tim v sestavi:

kuharji: DANIJELA PRAPOTNIK, ROMANA ARNUGA, ANICA STRELEC in DANIJEL PROSNIK ter organizator prehrane: JANJA LOZINŠEK

Dvakrat letno se sestaja tudi skupina za prehrano, kjer predstavniki zaposlenih in staršev obravnavajo pobude, predloge in mnenja glede prehrane. Člani skupine:

Šolsko prehrano ureja Zakon o šolski prehrani ter Pravila_šolske_prehrane.

Prijavo na šolsko prehrano uredite z izpolnjenim obrazcem PRIJAVNICA na prehrano 2023_2024

Na naslednji povezavi lahko najdete aktualen cenik šolskih obrokov  Cene obrokov

Dietne obroke prehrane lahko prejema otrok oz. učenec, ki prinese ustrezno zdravstveno dokumentacijo in zdravniške napotke. Obrazce za zdravnika in navodila najdete na sledeči povezavi: Dietna_prehrana_obrazci.

PROJEKTI:

1. Rezultat iskanja slik za ŠOLSKA SHEMA