Živimo z naravo

Dragi učenci,

v okviru projekta Živimo z naravo smo se letos odločili za medrazredno tekmovanje v zbiranju zamaškov. Pri tem smo bili zelo uspešni. Skupaj z učenci podružnične šole Kog in prijatelji iz obeh vrtcev, smo jih zbrali več kot 230 kg.

Danes, 6. 1. 2023, nas je obiskal g. Ignac Habjanič in prevzel zbrane zamaške. Nad zbrano količino je bil navdušen.

Z g. Habjaničem se vam tako iskreno zahvaljujeva za vašo prizadevnost pri zbiranju zamaškov in vas prosiva, da z zbiranjem nadaljujete.

Zbrani zamaški so namenjeni 3-letnemu Žigu s cerebralno paralizo. Žiga prihaja iz Drbetinec in z vašo pomočjo bodo njegovi dnevi lepši.

Hvala vam!

Koordinatorica projekta:  Simona Tomažič

Živimo z naravo – načrt dela 2022-23

KOLEDRA ČIŠČENJA ŠOLSKE OKOLICE 22-23

ZBIRALNE AKCIJE:

MLADI ZA PODNEBNO PRAVIČNOST 2019

Z namenom, da mladim damo priložnost, da povedo svoje poglede glede okoljske problematike, smo se z učenci 7., 8. in 9. razreda udeležili ˝podnebnega štrajka˝ v Ormožu.

Vas zanima, kaj je Eva povedala na shodu Mladih za podnebno pravičnost?

Preberite: Podnebne spremembe

Prispevek iz KTV Ormož