Skupina MEHURČKI

V skupini Mehurčki za otroke skrbita vzgojiteljici Petra Lah in Ines Bolcar.

PRETEKLI DOGODKI ⇓

GALERIJA PRETEKLIH DOGODKOV 2021/2022 >>

SEPTEMBER

Mehurčki smo poleteli v novo šolsko leto. Spremljajte nas na naših dogodivščinah.

Jesen je čaroben letni čas, saj je barvit in pravljičen. Tokrat smo se lotili poslikave grozdja s prstki, čofotali po lužah, igrali v blatu in bili na bratvi. V slabem vremenu pa potelovadimo kar v igralnici.

Naše male rokice so čudovite za  velike umetnine odtisov, pisanih jesenskih dreves in večne spomine v das masi. V deževnih dneh, pa smo spoznali tudi pravljico o razbiti buči, ter pokukali v njeno notranjost.

OKTOBER

Skozi igro, pesem in ples je tudi spoznavanje prometa bolj zabavno.

Zdaj vemo, kako si je treba pravilno ščetkati zobke, samo še vaditi moramo!

Zabavna pa je bila tudi igra v listju, spoznali smo družino listkov in njihov izlet v živalski vrt.

Odpravili smo se na dolg sprehod do kmetije, kjer smo si ogledali bike.

Za noč čarovnic smo si naredili mumije.

NOVEMBER

Zdaj je zunaj res prava jesen in tudi taka je naša nova pesem, jesenska. Počasi se je učimo, še raje se nanjo zavrtimo. Včasih pa v naši igralnici zapiha veter in listki potujejo po njej.

Pred zimo so še zadnjič zabrenčale čebelice in nam polepšale jesenske dni, ter podarile svoj zaklad.

Vidkova srajčica je slikanica, ki nas spremlja v zadnjem tednu. Naredili smo obris Vidka, barvali oblačila in Vidkovo srajčico, nalepili ovčkam kožušček in se veselili na snegu.

Deževni dan je bil kot nalašč za ustvarjanje po lutkovni predstavi. Izdelali smo medvedke, ki že krasijo našo garderobo. Oglejte si jih.