Prehrana

V našem zavodu se zavedamo, da je tudi prehrana zelo pomemben dejavnik v življenju vsakega učenca, zato tudi tej namenjamo veliko pozornosti. Učencem na šoli in predšolskim otrokom v vrtcu nudimo zajtrk, malico, kosilo in popoldansko malico. Za dobro in ustrezno prehrano naših učencev skrbi kuharski tim v sestavi:

kuharji: DANIJELA PRAPOTNIK, ROMANA ARNUGA in DANIJEL PROSNIK ter organizator prehrane: JANJA LOZINŠEK

Dvakrat letno se sestaja tudi skupina za prehrano, kjer predstavniki zaposlenih in staršev obravnavajo pobude, predloge in mnenja glede prehrane. Člani skupine:

Šolsko prehrano ureja Zakon o šolski prehrani ter Pravila_šolske_prehrane.

Prijavo na šolsko prehrano uredite z izpolnjenim obrazcem PRIJAVNICA učenca na prehrano 2024-25

Na naslednji povezavi lahko najdete aktualen cenik šolskih obrokov CENE OBROKOV 2024_25

Dietne obroke prehrane lahko prejema otrok oz. učenec, ki prinese ustrezno zdravstveno dokumentacijo in zdravniške napotke. Obrazce za zdravnika in navodila najdete na sledeči povezavi: Dietna_prehrana_obrazci.

PROJEKTI:

1. Rezultat iskanja slik za ŠOLSKA SHEMA SADJA