DEŽELAK JUNAK

Desetdnevno popotovanje Miha Deželaka po Sloveniji je v polnem teku. Danes zgodaj zjutraj, 4. junija 2024, je ekipa Radia 1 pričela pot v Ormožu, kjer ga je pričakala množica zbranih in s tem izkazala podporo dobrodelni akciji, v okviru katere se zbirajo sredstva za počitnice  otrok iz socialno najšibkejših družin.
Izjemen dan je popestrilo tudi naše Kulturno turistično društvo Miklavž pri Ormožu. Skupaj z učenci OŠ Miklavž pri Ormožu, pod vodstvom Leona Laha,  je s petjem in maskoto Miklavškega zmaja pričarala veliko veselja.
Miklavški oktet, ki deuje pod okriljem Kulturno turističnega društva Miklavž pri Ormožu, je 31. aprila 2024, skupaj s šolskimi zbori priredilo prireditev z naslovom “Lepu je blu”.
Danes je društvo del sredstev v višini 200 €, ki so bila zbrana na omenjeni prireditvi, namenilo akciji Deželak Junak.