NOVO OBVESTILO ZA STARŠE/SKRBNIKE UČENCEV, KI SE VRAČAJO V ŠOLO 25. 5. 2020

Spoštovani starši in skrbniki,

kot smo vas že obvestili, bodo s ponedeljkom 25. 5. 2020 devetošolci  ponovno pričeli z obiskovanjem pouka v šoli, kjer pa bodo veljala nekoliko drugačna pravila in ukrepi, da se izognemo morebitni okužbi s Covid-19. Prav tako smo v šolo povabili učence z morebitnimi negativnimi ocenami, učence z učnimi težavami  oz. učence, ki so imeli  težave pri učenju na daljavo. Učence, ki spadajo v to skupino smo že obvestili o urniku učne pomoči.

Urnik za devetošolce smo že posredovali preko E-asistenta.

NUJNE INFORMACIJE:

• Ob prihodu v šolo, učenci prinesejo izjave o zdravstvenem stanju (PRILOGA 3) Izjava starša
  • Pouk za učence 9. razreda bo potekal v učilnici 22 (SLJ)
  • ŠOLSKI PREVOZI:
  • Avtobus v smeri Krčevina-Veliki Brebrovnik-Miklavž pelje po uveljavljenem voznem redu (Brebrovniška Graba 6.10)
  • Avtobus v smeri Kajžar-Hermanci-Gomila-Kog-Miklavž pelje ob 6.37
  • Povratek v obe smeri je ob 12.55.

Opozarjamo vas na spodaj navedena pravila ravnanja v skladu s preventivnimi ukrepi NIJZ

Prevozi šolarjev Priporočila NIJZ

Prijazno vas pozdravljam.