Microsoft Teams

Z novim šolskim letom so pridobili učenci licenco za uporabo programa Office 365.

V okviru teh programov je tudi aplikacija Teams, ki je namenjena pouku na daljavo in videokonferencam.

Vsa navodila, uporabniška imena in gesla bodo dobili učenci v šoli od razrednikov ob pričetku pouka.

Starši bodo dobili vse informacije na roditeljskih sestankih.

Program Teams si lahko naložiš na namizje na tej povezavi: KLIKNI

Pri namizni verziji Teams moraš iti po namestitvi v nastavitve ( desni klik na tvoje ime in klik na zobnik nastavitve), kjer  moraš odkljukati avtomatski zagon programa.

Naj te ne zavede, če Program Teams zahteva Microsoftov račun za prijavo – to je tvoj AAI račun!

Geslo  svojega AAI računa lahko spremeniš v programu SIO MDM – KLIK. Geslo mora imeti najmanj 8 znakov.

PAZI – KO SI SPREMENIŠ GESLO, GA VEŠ SAMO TI. ZATO SI GA NEKAM ZAPIŠI!

Lahko si preneseš program Free Cam za snemanje zaslona: KLIK

Učenci in učenke: na klepetih v Teams se držimo pravil dostojnega vedenja! V nasprotnem primeru bomo posameznike zablokirali do določenih možnosti v Teams.

Oglej si tudi datoteko o VARNOSTI IN ETIKI PRI POUKU NA DALJAVO: KLIK

Imaš težave pri delu sTeams? POMOČ: KLIK!

Želiš preveriti hitrost interneta: KLIKNI

Glede na to, da se pojavljajo težave  pouka na daljavo pri oddajanju slik in večjih datotek imaš v pripeti datoteki navedene povezave do posnetkov kako s tega lotiti: POVEZAVE DO VIDEOVODIČEV!

Upravitelj Teams!