4. razred

RAZREDNIČARKA: Simona Gregorec

OBVESTILO

Spoštovani starši, pozdravljeni učenci 4.a.
V ponedeljek, 9. 1. 2020 začnemo s POUKOM NA DALJAVO zraradi razmer povezanih s COVID 19. V Teamsu, v ekipi 4. A UČENCI-OBVESTILA vas čaka navodilo za uvodno VIDEOSREČANJE v ponedeljek, 9. 11. 2020, ob 8.00 zjutraj. Pouk in komunikacija na daljavo bo vsak dan potekala preko Teamsa. Starše pa vas bom obveščala po elektronski pošti preko eAsistenta ali na tej spletni strani 4.a. Berite tudi vsa splošna obvestila na spletni strani šole.
Starši bodite učencem pri delu spodbuda, nudite jim tehnično pomoč, pri delu pa naj bodo čim bolj samostojni. Delo za pouk je vsak dan OBVEZNO. Z dobrim sodelovanjem UČENEC – UČITELJ – STARŠI bomo otrokom zagotovili kvaliteten in učinkovit pouk na daljavo ter pridobivanje znanja.
Razredničarka Simona Gregorec

UČENCI

4. a razred obiskuje 18 učencev in učenk.

ZA STARŠE

MESEČNE GOVORILNE URE:  za starše: vsak drugi torek v mesecu. Od 17.00 do 18.00 ure sem dosegljiva na telefon.

TEDENSKE GOVORILNE URE: vsak torek. Od 10.15 do 11.00 ure sem dosegljiva na telefon.

Vedno pa lahko karkoli sporočite preko sporočila na eAsistentu.

URNIK

urnik_ODDELKA_4_a_20_21.doc